Lampa sufitowa TENELE 21W LED miedziana 1300Lm 3000K ściemnialna Kaskada Italux PND-24028-3A-COPP
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: PND-24028-3A-COPP
Opis
Model został wyposażony w trzy energooszczędne moduły LED 7W, które łącznie dają 21W i 1300 lumenów, zapewniając mocne, równomierne oświetlenie. Ciepła barwa światła 3000K świetnie podkreśla naturalne kolory wnętrza i wprowadza przyjemną atmosferę podczas codziennych posiłków czy wieczornych spotkań.
Najważniejsze parametry:
Model: PND-24028-3A-COPP
Producent: Italux
Materiał: metal, szkło
Kolor: miedziany, bursztynowe klosze
Średnica: 57 cm
Wysokość kloszy: 17,5 cm
Wysokość całkowita: 150 cm
Źródło światła: 3×7W LED (21W)
Jasność: 1300 lm
Barwa światła: 3000K – ciepła
Ściemnianie: tak, 3 tryby
Kąt świecenia: 120°
Napięcie: 220–240V